Whatsaround nedir Whatsaround ile para kazanmak

Whatsaround Nedir? Fotoğraf Çekerek Para Kazanma Sanatı

Whatsaround nedir? Sosyal medyayı kullanırken para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Fotoğraf çektikçe, fotoğraf paylaştıkça para kazanacaksınız. Dalga geçmiyoruz, bir çok kişinin özendiği gibi sadece sevdiğiniz işi yaparken para kazanacaksınız. Whatsaround nedir hakkında detaylara geçersek;

Whatsaround Nedir?

İnstagram’dan para kazanan ünlü ve sosyal medya fenomenlerine özeniyor iseniz bu uygulama tam size göre! Sosyal medyada bir paylaşım başına dünya kadar parayı kaldıran ünlüleri bilirsiniz. Siz niye onlardan birisi olmayasınız?
Yoksa sizde mi fotoğraf çekmeye bayılıyorsunuz? Whatsaround tam size göre o zaman! Günden güne kullanıcı sayısı artmakta olan bu uygulamanın gelin çalışma sistemini birlikte inceleyelim:

Whatsaround Nedir - Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak
Whatsaround Nedir –

Çalışma Sistemi (?)

Siteye girip (aşağıda bağlantısını koyduk merak etmeyin 😀 ) çabucak kayıt yaptırarak paylaşımlarınız üzerinden para kazanıyorsunuz.

  • Çektiğiniz fotoğraflar diğer kullanıcılar tarafından görüldükçe,
  • Profiliniz başka insanların ilgisini çektikçe
  •  

Profilinizde daha ileride paraya çevirebileceğiniz shotcoin’ler birikmeye başlıyor. Ayrıca bunun akıllı telefon uygulaması olduğunu ve Android, İOS sürümlerinin mevcut olduğunu belirtelim.

Sp ve Shotcoin Nedir: Shotcoin üstte belirttiğimiz gibi o sistemin kendi para birimi. Tabi ki diğer para birimlerine (Türk lirası gibi) çevirebilirsiniz. Fotoğraf yükledikte sp kazanırsınız.

Ayrıca uygulamada cüzdan ve market bölümleri mevcuttur. Mesela cüzdan bölümünde şimdiye kadar ne kadar shotcoin kazandığınızı görebiliyorsunuz. Ayrıca markette de elinizdeki mecvut shotcoinler ile neler alabileceğinizi görebilmeniz mümkün. Bu arada dilediğiniz an parayı çekebileceğinizi de belirtelim.

Üstelik şöyle bir güzelliği daha var: başka kişileri “kendi referans kodunuz ile” davet ederseniz arkadaşınız para kazandıkça ondan dolayı size de para geliyor!

Whatsaround Nedir - Whatsaround ile Para Kazanmak
Whatsaround Nedir – Whatsaround ile Para Kazanmak

Whatsaround ne kadar mı kazandırır? Başka kaynaklara göre haftada 100 dolar kazanan da ayda 1000 dolar kazanan da mevcut. Kazanacağınız paranın miktarını şunlar belirler:

  1. Ne kadar çok arkadaş davet eder ve ne kadar çok arkadaşınız sizin referans kodunuz ile kayıt yaparsa o kadar çok kazanırsınız.
  2. Fotoğraflarınız ne kadar çok etkileşim alırsa o kadar çok kazanırsınız. Mesela daha çok beğeni alır iseniz daha çok para kazanırsınız.

Whatsaround Nedir –

Çok basit! Ama yanlış bir şey yaparsanız para kazanamama ihtimaliniz de var. Uygulamaya üç farklı kayıt metodu var;

a- Mail Adresiniz İle

b- Kayıtlı Google hesabınızla

c- Facebook hesabınız ile

Uygulamaya kaydolduktan sonra uygulamayı akıllı telefonunuza kuruyor ve “KAYIT YAPTIRDIĞINIZ HESAP” ile giriş yapıyorsunuz. Girişinizi yaptıktan sonra ise uygulamamız açılıyor. 

Daha sonra sağ alt köşede bulunan insan simgesine tıklayın ve yeni açılan sayfada sağ üst köşede olan üç nokta işaretine tıklıyorsunuz. Sonra “profili düzenle” butonuna tıklıyorsunuz ve açılan sayfadaki bilgileri düzgünce ve atlamadan dolduruyoruz. Merak etmeyin buraya yazacağınız bilgiler gizli kalacaktır ve kimse tarafından görülmeyecektir. 

Whatsaround Nedir - Profil Ayarları
Whatsaround Nedir – Profil Ayarları

Kendinize güzel bir profil resmi belirliyorsunuz, kullanıcı adı belirliyor, biyografini yazıyorsunuz. Telefon numaranızı doğrulamayı unutmayın! Daha sonra para çekmede sıkıntı yaşamayı istemezsiniz değil mi? 😀

 Whatsaround nedir? Kısaca sanatıdır.

(Whatsaround Nedir)

Şu videoyu buldum İnternet’te, izlemeye fırsatım olmadı ama yanlış bilgi olduğunu zannetmiyorum. Bilgilendirici tarzda bir videoya benziyor. Bu arada Whatsaround’un ana sayfasının linkini de videonun hemen arkasına koyuyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=LGumudDf0w4

Whatsaround Nedir – Whatsaround Ana Sayfası İçin Tıklayınız

Bu arada İnternet sitemizde değişik para kazanma yöntemleri mevcuttur. Twitch ile, Youtube ile, İnstagram ile, Al Sat yöntemi ile, Bilgisayar Oyunları ile, Bilgisayar Oyunu oynama ile, döviz ile ve daha niceleri ile… Diğer para kazanma yöntemleri için: 

Oturduğunuz Yerden İnternet’ten Para Kazanma Yöntemleri (Kaptan Yaziyor)

Diğer Yazılarımızı Okumak İçin: https://www.kaptanyaziyor.com/

“Whatsaround Nedir? Fotoğraf Çekerek Para Kazanma Sanatı” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir